EKİBİMİZ

Batuhan YILMAZ

Avukat / Kurucu Ortak

Hakkında

Av. Batuhan Yılmaz, Aile ve Miras hukuku alanında çalışmaktadır. İlk lisans öğrenimini Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Batuhan Yılmaz daha sonra 2. lisansını Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında tamamlamış ve günümüzde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. Öğrenim hayatı boyunca birçok öğrenci topluluğu ve dernek bünyesinde hem kurucu hem yönetici olarak görev alan Batuhan Yılmaz, insan ilişkileri ve iletişim konusunda oldukça deneyimlidir.

Av. Batuhan Yılmaz alanıyla ilgili aklınızdaki tüm soruları rahatlıkla sorabileceğiniz ve sorularınız ile ilgili en anlaşılır cevapları alabileceğiniz kurucu avukatlarımızdan biridir. 

Diller

Türkçe (Anadil) 

İngilizce (İleri Düzey)

Fransızca (Başlangıç Düzey)

Eğitim

Yüksek Lisans – Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Lisans – Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Lisans – Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

 

Kişisel

Av. Batuhan Yılmaz, avukatlık mesleği dışında sanata oldukça ilgilidir. Profesyonel ve amatör düzeyde çalabildiği 12 enstrümanı bulunan Batuhan Yılmaz, dijital tasarım, reklam metni yazarlığı, öykü ve şiir gibi birçok sanat dalıyla da yakından ilgilenmektedir. 

Birçok dernek ve topluluğun dijital varlığının yönetiminde görev almış olan Batuhan Yılmaz, günümüzde de Ankara Barosu Yayınları Merkezi’nde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Av. Batuhan Yılmaz hakkında detaylı bilgiye ve çalışmalarına ulaşmak için Linkedin hesabını ziyaret edebilirsiniz. 

EKİBİMİZ